KraL-BeNiM.0FoRuM.BiZ aLemin eN Fiyakalı Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KraL-BeNiM.0FoRuM.BiZ aLemin eN Fiyakalı Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
KRaL FoRuM SoN KoNuLaR
Konu Yazan GöndermeTarihi
C.tesi Ekim 31, 2020 8:33 am
Paz Şub. 01, 2009 1:36 pm
Paz Şub. 01, 2009 1:35 pm
Paz Şub. 01, 2009 1:31 pm
Çarş. Ocak 21, 2009 4:52 pm
Çarş. Ocak 21, 2009 4:42 pm
Perş. Ocak 15, 2009 9:55 pm
Çarş. Ocak 14, 2009 10:37 pm
Çarş. Ocak 14, 2009 8:36 pm
Çarş. Ocak 14, 2009 7:19 pm

Dj Dely <-> Mc -Metko İşte Rap'in Yenii KraL'ı Doğuyor

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
KraL BeNiM KraL BeNiM
чōлеזіci
KraL BeNiM

Erkek
Yaş : 39 Mesaj Sayısı : 411 Nerden : Arabistan İş/Hobiler : FutBoL Lakap : Yırtık

Dj Dely <-> Mc -Metko İşte Rap'in Yenii KraL'ı Doğuyor Vide
MesajKonu: Dj Dely <-> Mc -Metko İşte Rap'in Yenii KraL'ı Doğuyor Dj Dely <-> Mc -Metko İşte Rap'in Yenii KraL'ı Doğuyor EmptyÇarş. Ara. 31, 2008 7:03 pm

Dj Dely <-> Mc -Metko İşte Rap'in Yenii KraL'ı Doğuyor Cooltext408805601

Dj Dely <-> Mc -Metko İşte Rap'in Yenii KraL'ı Doğuyor Cooltext408805246

[size=25]
Mc METKO
B
İYOGRAFİ

[/size]Mc. METKO asıl ismi Mehemt Koşardır. 1993 yılının Mayıs ayının 3. günü sabaha karşı Denizli Acıpayam ilcesinde doğdu 6 kişilik bir ailenin 4 çocuğun en buyuğudur,
gurbetçi bir ailenin çocuğuydu babası suudi arabistan'a işçi olarak gitmişti .Çocukluğu denizlinin acıpayam alaatin kasabasında geçti . Daha sonra 1997’de babasının yanına annesiyle suudi arabistanın Al Dawadmi kentine gitti orada 5 sene oturduktan sonra 2001 senesinde öğrenim görmek için Suudi Arabista’nın başkenti Riyad ‘a yerleştiler riyad ta Riyad uluslar araı Türk okulunda öğrenim görmeye başladı
RAP’A NASIL BAŞLADI
RAPLA TANIŞTIKTAN SONRA AL DAWADMİ KENTİNDE ÇOCUKLUK ARKADASI OLAN Dj DELY İLE ASIL ADI HAKAN YILMAZ OLAN ÇOUKLUK ARKADASI İLE İNTERENTTEN MUZİK BULUP UZERİNDE MUZİK YAPAMAYA ÇALIŞARAK BAŞLAMIŞLARDIR İLK KAYITÇALIŞAMALARINA 2008-2009 YILININ MART AYINDA MAŞALDILAR UILK KAYITLARI 2009 YILININ ŞUBAT AYINDA YAPMIŞLARDIR.

Mc metko

Dj Dely -- Mc Metko

ESRARRRR

Dj dely –Mc metko

[b](Bu parça tüm esrar kuılanıcılarına bırakmak isteyenlere armağanım olsun,zorla kulandıttıranlarada kufurumuz olsun )

Hey hey heyyy çocuk zamn kötü gel bak çocuk hayatın çilesi dir bu esrar eroin,
Bir yalan dolandan ibarettir her şey
Ben bu yolda sevdiğimi kaybettim bu yoları hiç bilmiyorsunuz diye düşünmeyin
Bu ölüm makinesini kulanmasakta bu yolda gidenler kadar iyi biliriz neresi düzlük neresi tümsek
Zaman kötü gel bak çocuk bu dunya fani dünya parayşadır her şey hayatta alıp verdiğin nefes bile parayladır
Bu dünya kötüler dünyasıdır iyiler ise çok azdır elim den tutan yok deme bak şoyle bir çevrene hiç yoktan 1,2 kişi vardır.
Bir gün bu yaşamına bastıgımın dünyasın da
Dost sandıgın kişilerin yanına gittiğinde seni tanımayacaklardır. Ogün düştügün gün olacaktır bitti ğin gün olacaktır.

Sokak koşelernin ahkam kesilen adamları yarınları hiçmi düşün müyorsunuz birgün sıra sizin çocugada gelecek.
Neden konüşmüyorsunuz haaa yoksa dilinizmi tutuldu
Kendini rap zaneden esrar kulanan pislikler neden bunu kulanıyorsunuz rapın adını kirletiyorsunuz. Neden örnek olcağınıza ördek oluyorsunuz.

Hey arka sokaktaki karanlık yuzlerin sahipleri
Eyer siz bu gun sesinizi çıkarmasanız yarın hepiniz geberip gideceksiniz. Yarın bir gün tozu fazla kaçırırsanız geberip gideceksiniz.arkanızdan kimse hatırlayıp göz yaşı dökmeyecek tarihin karanlık sayfalarında yok olup gideceksiniz.

Sokak köşelerinde cadde başlarında hap, toz başını almış gidiyor neden buna bir engel olunamıyor .

Nekadar bu yoları bilmiyorsunuz desenizde
En az bu yollardan geçenler kadar iyibiliriz neresi kara bir çukur neresi bir düzlük biz bu yolda sevdiğimizi canımızın içini kaybettik .
Seneden daha bunu kulanmaya devam ediyorsun yoksa senin hayatının bir deyeri yokmu satılık mı heyyy çocuk şimdi zaman kötü gel bak çocuk.

Dj dely Feat. Mc metko

ÇILGINKANKALAR/ ESRARR

ÇILGIN KANKALAR

Biz çılgınızdır yaptığımız rep,raklarla her önümüze çıkanı çıkacak olanı çıldırtırız her kes tanır bizi bu alem de biz böyleyiz böyle gelmiş böyle gidecektır
Muzükal anlamda yeni bir tarzdır bizim bu yaptıklarımız. Mikrafonlarımız elerımızde elerimizde önlerimizde mikrafonumuz emenet deyil kendimize hastır biz bu alemde 2 kanakyız yaptığımız rep rak’larala gürürduyun duymuyorsanız defolun gıdın sankı size çokta ıhtiyacımız vardı bizim kiler bize yeterde artar bile...

Herkezin şekli ve tarzı farklıdır bizimkıde rep raktır
Biz rep rak alemınde 2 yeni kankayız
Biz rep rak aleminin basamaklarını teker teker çıkacağız mikrafonumuz emanet deyil kendimize hastır.
Neden rep deyince herkezin aklına kötü kötü şeyler geliyor repte bir müzik deyil midir haa
Sen izmirin rep cisiysen bizde türkiyenin alem rep çisiyiz.
Herkesin sekli ve tazı farklıdır bizim şeklimiz ve tarzımız rep raktır.
Sen istiyorsan yazmaya bilirsin herkesin şekli ve tarzı farklıdır bizimkide rep raktır. Biz rep rak aleminde Dj dely Mc metkoyuz bu boyle bilinmiş böyle gelmiş böyle gidecektir

Dj dely Mc metko feat ÇILGIN KANKALAR

https://kral-mp3.yetkin-forum.com

Dj Dely <-> Mc -Metko İşte Rap'in Yenii KraL'ı Doğuyor

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası